Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
American History XRated ★ 4.5
A Most Wanted ManRated ★ 4.0
Reign Over MeRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
Liar LiarRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
Royal Tramp 2Rated ★ 3.0
Cinderella ManRated ★ 4.5
The JudgeRated ★ 4.5