Movies
Ratings
152
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
ContactRated ★ 5.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
All for the WinnerRated ★ 5.0
Small Town RivalsRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
Red Riding HoodRated ★ 4.0
World's Greatest DadRated ★ 5.0
Annie HallRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Look at MeRated ★ 4.0
The RuinsRated ★ 5.0