Titles you rated
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.0
UpRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Spy Kids 3-D: Game OverRated ★ 3.0
Spy Kids: All the Time in the WorldRated ★ 3.0
HerculesRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0