Series
Ratings
20
Lycoris RecoilRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.5- K-ON!Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Classroom CrisisRated ★ 2.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury PrologueRated ★ 3.5
- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 5.0- MEKAKUCITY ACTORSRated ★ 1.5
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 2.5
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 2.0
BanG Dream! Season 1Rated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Revue StarlightRated ★ 4.0