Titles you rated
Crows Zero IIRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Rocky IIIRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0