Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Head Over HeelsRated ★ 3.5
MovingRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0