Titles you rated
 The BoysRated ★ 2.5 The BoysRated ★ 2.5
 The WailingRated ★ 3.0 The WailingRated ★ 3.0
 Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 5.0 Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 5.0
 The MercilessRated ★ 4.0 The MercilessRated ★ 4.0
 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
 Train to BusanRated ★ 3.5 Train to BusanRated ★ 3.5
 Nothing SeriousRated ★ 3.5 Nothing SeriousRated ★ 3.5
 AladdinRated ★ 3.0 AladdinRated ★ 3.0
 ThirstRated ★ 4.0 ThirstRated ★ 4.0
 Piranha 3DDRated ★ 0.5 Piranha 3DDRated ★ 0.5
 Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5 Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
 Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5 Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
 Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0 Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
 CobwebRated ★ 3.0 CobwebRated ★ 3.0
 The SubstanceRated ★ 4.5 The SubstanceRated ★ 4.5
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
 The DescentRated ★ 3.5 The DescentRated ★ 3.5
 Moana 2Rated ★ 2.5 Moana 2Rated ★ 2.5
 ReboundRated ★ 3.5 ReboundRated ★ 3.5
 Troll FactoryRated ★ 2.5 Troll FactoryRated ★ 2.5