Movies
Ratings
517
Poor ThingsRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Secret ZooRated ★ 2.5
Sing 2Rated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5