Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.0
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 3.0
Girl From NowhereRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 1.5