Movies
Ratings
129
GladiatorRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Art of SeductionRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 2.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Resident EvilRated ★ 4.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5