Titles you rated
Iris: The MovieRated ★ 2.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
Psycho-Pass: Sinners of the System - Case.2 First GuardianRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 5.0
Gundam Wing: The Movie - Endless WaltzRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
The Garden of Sinners - Chapter 6: Oblivion RecordingRated ★ 3.5
The Garden of Sinners: Future Gospel - Extra ChorusRated ★ 4.0
The Garden of Sinners - Chapter 4: The Hollow ShrineRated ★ 4.0
The Garden of Sinners - Chapter 2: A Study in Murder (Part 1)Rated ★ 3.0
The Garden of Sinners - Chapter 3: Remaining Sense of PainRated ★ 4.0
CommandoRated ★ 3.5
The Garden of Sinners - Chapter 7: A Study in Murder (Part 2)Rated ★ 4.0
The Garden of Sinners: Future GospelRated ★ 4.0
The AnimatrixRated ★ 4.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 4.0
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 4.0
She and Her CatRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 2.5- Delicious in DungeonRated ★ 4.0