Series
Ratings
55
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Ugly BettyRated ★ 4.0
The Fairly OddParentsRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 3.5
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 3.5
Girl From NowhereRated ★ 3.5
MineRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Courage the Cowardly DogRated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 0.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 3.5
- Powerpuff GirlRated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5