Titles you rated
Point BreakRated ★ 3.0
No ReservationsRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 2.5
The AmateurRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Paddington in PeruRated ★ 3.5
On the Basis of SexRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0