Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.5
Taxi 2Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 2.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 0.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 4.5
Final Destination 2Rated ★ 1.5- The CureRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 2.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0