Titles you rated
Little WomenRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 3.0
A Dance From AfarRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
The Red SleeveRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 2.5
Alchemy of SoulsRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0