Titles you rated
Blade RunnerRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Final Destination 5Rated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
A Perfect GetawayRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Number 23Rated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 3.5