Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 5.0
Bad CompanyRated ★ 3.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
A Letter to MomoRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5
Carl’s DateRated ★ 4.0
WishRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Trolls Band TogetherRated ★ 2.5