Series
Ratings
94
AsuraRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 3.0
Young SheldonRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- すいかRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Migi & DaliRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.5
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 3.5