Titles you rated
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 1.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 1.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 0.5
You Drive Me CrazyRated ★ 0.5
Narco-SaintsRated ★ 0.5
Be MelodramaticRated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 1.5
One Spring NightRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Youth of MayRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 5.0