Movies
Ratings
811
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
A Cure for WellnessRated ★ 1.0
DownfallRated ★ 5.0
Sink & RiseRated ★ 1.5
0.0MHzRated ★ 0.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
The Human Condition II: Road to EternityRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
TitaneRated ★ 5.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 4.5
SonatineRated ★ 3.0
Twittering Birds Never Fly: The Clouds GatherRated ★ 3.5
Twittering Birds Never Fly: Don't Stay GoldRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Welcome to the RileysRated ★ 3.5
TransamericaRated ★ 5.0