Titles you rated
Suddenly Last SummerRated ★ 4.5
3670Rated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 2.0