Movies
Ratings
505
MoanaRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
The KingRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 1.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
My Annoying BrotherRated ★ 1.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 0.5
The ThievesRated ★ 5.0
The AviatorRated ★ 5.0
Magic in the MoonlightRated ★ 1.0
WALL-ERated ★ 5.0