Titles you rated
The Golden CompassRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 0.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 1.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Best ChefRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 1.0
JumperRated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
HancockRated ★ 2.5