Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.5