Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 2.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.5
Love+SlingRated ★ 1.0
ChampionRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 2.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Fall in Love at First KissRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0