Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
World Theme TravelRated ★ 3.5- 다큐멘터리 3일Rated ★ 4.0
Top Gear Season 21Rated ★ 2.5
Friends Season 1Rated ★ 1.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0- Madan Senki RyukendoRated ★ 1.5
- TeletubbiesRated ★ 1.5
Screening HumanityRated ★ 3.0