Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Jackie BrownRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 5.0
Death ProofRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Still LifeRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 2.5
MossRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0