Movies
Ratings
132
CracksRated ★ 2.0
Sense and SensibilityRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 3.0
The FallRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.5
The Bélier FamilyRated ★ 4.0
Jane EyreRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0