Series
Ratings
13
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0