Titles you rated
Tabloid TruthRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 1.5
You Call It PassionRated ★ 2.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
The TowerRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 0.5
TedRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0