Movies
Ratings
1129
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 5.0
King of BeggarsRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.0
PawnRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
LionRated ★ 4.0
Saint JudyRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Code Name GeronimoRated ★ 3.0
Molly's GameRated ★ 4.0
SnowdenRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
AssassinsRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Angriest Man in BrooklynRated ★ 3.5