Titles you rated
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Bates MotelRated ★ 3.5- Bates MotelRated ★ 4.0
Bates MotelRated ★ 4.5
Bates MotelRated ★ 5.0
PureRated ★ 4.5
New AmsterdamRated ★ 4.0
The Pursuit of LoveRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.0
The Night OfRated ★ 2.5
HumansRated ★ 3.5
Little Boy BlueRated ★ 3.0
Flack Season 2Rated ★ 3.5
FlackRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.0