Titles you rated
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
InsaneRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 2.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 4.0