Titles you rated
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
LeonRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 3.0
CloserRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 1.5
ElysiumRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0