Titles you rated
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 1.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 5.0