Movies
Ratings
156
Tidal WaveRated ★ 4.0- LadybugRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 0.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.5
Mr. GoRated ★ 2.5
Inside meRated ★ 3.0
My Mother the MermaidRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.5
RioRated ★ 2.5
The DealRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0