Titles you rated
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
EXO Next DoorRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5