Movies
Ratings
38
Begin AgainRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 0.5
MasqueradeRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 2.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0