Movies
Ratings
173
The RoundupRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5- WishRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5