Series
Ratings
15
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
GoblinRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.5