Movies
Ratings
605
Jerry MaguireRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
Up in the AirRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Marley & MeRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.5