Titles you rated
The FounderRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
ColorfulRated ★ 4.0
The PiperRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0