Movies
Ratings
57
SpyRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5