Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- Men on a MissionRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 3.5