Titles you rated
AquamanRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
A Story of YonosukeRated ★ 3.5
The World of KanakoRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 3.5
After the StormRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
What a Man WantsRated ★ 3.0
BakumanRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.5- Survival FamilyRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
Bad GeniusRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 2.5
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.5