Titles you rated
The Good DoctorRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 5.0- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 4.0
 
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 4.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
 
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
 
Bad GuyRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5