Movies
Ratings
203
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Remember YouRated ★ 2.5
AlwaysRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 2.0
C'est Si BonRated ★ 2.0
TwentyRated ★ 0.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 1.5
Ben-HurRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5