Titles you rated
SupernaturalRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Addicted HeroinRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0