Series
Ratings
15
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0