Series
Ratings
39
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 5.0
WomanRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0- Awkward.Rated ★ 3.5
Awkward.Rated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.5
Tamra IslandRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 5.0